ÚJBUDAI SZÉCHENYI ISTVÁN GIMNÁZIUM
...ahol jó lenni
Gimnázium  Tanári kar a 2017/2018-as tanévben
Baski Ferenc

Igazgató

matematika, fizika tantárgy(ak)at tanít
Farkas Gábor

Oktatási igazgatóhelyettes

történelem, földrajz tantárgy(ak)at tanít
Fekete-Nagy Zoltán

Igazgatóhelyettes

informatika tantárgy(ak)at tanít
Barnáné Szabó Renáta

A 9.a osztályfőnöke

angol nyelv tantárgy(ak)at tanít
Battyány Ferenc

testnevelés tantárgy(ak)at tanít
Bóka Edit

fizika, kémia tantárgy(ak)at tanít
Czike Gábor

történelem tantárgy(ak)at tanít
Dary Ildikó

Munkaközösség vezető (történelem)

történelem, magyar nyelv és irodalom tantárgy(ak)at tanít
Dobó Márta

magyar nyelv és irodalom, történelem tantárgy(ak)at tanít
Domonkos Péter

etika tantárgy(ak)at tanít
Gara Zsolt

angol nyelv tantárgy(ak)at tanít
Jákiné Tóth Judit

A 11.c osztályfőnöke

német nyelv, francia nyelv tantárgy(ak)at tanít
Jámbor Rita

A 11.a osztályfőnöke

matematika tantárgy(ak)at tanít
Kelemen Krisztina

Munkaközösség vezető (magyar)
A 9.b osztályfőnöke

magyar nyelv és irodalom tantárgy(ak)at tanít
Kiss Tamás

média, történelem tantárgy(ak)at tanít
Korompai Tünde

ének-zene tantárgy(ak)at tanít
Kósik Dorottya

A 12.b osztályfőnöke

matematika tantárgy(ak)at tanít
Kovács Kriszta

Lőrincz Teréz

A 9.s osztályfőnöke

magyar, filozófia, társadalomismeret tantárgy(ak)at tanít
Lukács Emőke

testnevelés tantárgy(ak)at tanít
Magyarósi Réka

angol nyelv tantárgy(ak)at tanít
Marton Ervin Ferenc

A 10.c osztályfőnöke

biológia, földrajz tantárgy(ak)at tanít
Mészáros Márta

magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv tantárgy(ak)at tanít
Mohay Erika

Munkaközösség vezető (angol)

angol nyelv, olasz nyelv tantárgy(ak)at tanít
Néma-Regős Szilvia

A 9.c osztályfőnöke

földrajz, történelem tantárgy(ak)at tanít
Nyíri-Szabó Eszter

matematika, informatika tantárgy(ak)at tanít
Olasz-Szabó Erzsébet

Munkaközösség vezető (osztályfőnöki)
A 10.a osztályfőnöke

angol nyelv, történelem tantárgy(ak)at tanít
Pálosné Ferber Terézia

Munkaközösség vezető (biológia-kémia-földrajz)
A 12.c osztályfőnöke

biológia tantárgy(ak)at tanít
Porhajas László

Munkaközösség vezető (német-francia-olasz)
A 10.b osztályfőnöke

német nyelv tantárgy(ak)at tanít
Sólyom Zsuzsanna

német nyelv tantárgy(ak)at tanít
Szász Zsuzsanna

rajz, művészettörténet tantárgy(ak)at tanít
Szekeresné Simonyi Ilona

A 11.s osztályfőnöke

angol tantárgy(ak)at tanít
Támer Julianna

Munkaközösség vezető (testnevelés-rajz-ének)

testnevelés tantárgy(ak)at tanít
Várhegyi Katalin

A 12.s osztályfőnöke

biológia tantárgy(ak)at tanít
Varsics Zita

Munkaközösség vezető (matematika-fizika-informatika)
A 11.b osztályfőnöke

matematika, fizika, informatika tantárgy(ak)at tanít
Vereckei Gyöngyvér

A 9.ny osztályfőnöke

angol nyelv, történelem tantárgy(ak)at tanít
Zimonyiné Pompor Éva

gyógytestnevelés tantárgy(ak)at tanít
1111 Budapest XI., Egry József utca 3. :: email: :: tel: +36 1 310-2948 :: OM: 102794