Ünnepek

Boldog Karácsonyt és Sikerekben Gazdag Új Évet kívánunk minden kedves diákunknak és családjaiknak, tanárainknak és dolgozóinknak.

A kerületi darts versenyen lányaink elsöprő sikert arattak. Az V. korcsoportot Schnörk Tekla (9.c), a VI. korcsoportot pedig Oláh Sára (10.a) nyerte.

Gratulálunk!

Az Újbudai Széchenyi István Gimnáziumban nemcsak a fiúk, hanem a lányok is kiválóan űzik a labdarúgást. Női csapatunk a kerületi középiskolai bajnokságon ezüstérmes pozícióban zárta az őszi szezont. A lányok elmondása szerint tavasszal már a dobogó legfelső fokáért szállnak harcba!

2017-12-15

A 9.B osztály a Mikulásgyárban járt. Reméljük sok rászoruló gyermeknek sikerült így szebbé tenni a karácsonyát!

2017-12-11

A múlt héten Battyány Ferenc tanár úr megrendezte hagyományos Mikulás túráját a budai hegyekben. A sötétedést is meghaladó program alkalmával kb. 25 diák még a Mikulással is találkozhatott, aki ki tudja, miért, de épp a Budai-hegységben lazított. :)

Még sok hasonló programot szeretnénk, tanár úr! :)

A kerületi középiskolai kispályás labdarúgó bajnokságon idén 9 fiú csapat indult. Gimnáziumunk válogatottja a döntőig küzdötte fel magát, végül a második helyezést érték el.

Ünnepek

Gratulálunk!

2017-12-15

2017-12-11