Nyílt napok

Kedves érdeklődő Diákok és Szülők!

Köszönjük megtisztelő érdeklődésüket gimnáziumunk iránt, hátralévő nyílt napjaink minden látogatható helye már betelt.

Azok számára, akik mégis személyesen szeretnének megismerkedni gimnáziumunkkal, biztosítunk egy délutáni időpontot: december 3-án hétfőn 17 órai kezdettel Farkas Gábor igazgatóhelyettes tart tájékoztatót gimnáziumunkról.

Erre az alkalomra is a
www.szechenyigimnazium.hu/nyiltnapok
oldalon lehet jelentkezni.

:: Őszi sporteredmények
2018-11-14

A fiú és a vegyes streetball csapatunk is 2. helyezést ért el a kerületi versenyen.

• Fiú csapat: Antal Dávid, Lados Erik, Boldizsár Tamás, Dávid Levente
  • Vegyes: Kirtyán Fanni, Tamás Gábor, Szigeti Bence, Szabados Endre

Citadella váltófutáson leányaink a 4. helyezést érték el.

• Provoda Panka, Lukács Eszter, Ivánka Brigitta, Csiszár Gabriella, Boros Zsófia, Nyolcas Mária, Szentkirályi Szilvia, Herperger Noémi, Takács Dóra, Gárdai Dóri, Gyarmati Vera

Citadella váltófutáson fiaink a 4. helyezést érték el.

• Glacz Sebestyén, Kocsis Benedek, Yousif Zaki Amir, Zaccomer Ákos, Rhorer Zsombor, Hajós Levente, Kovács Marcell, Kónya László, Sipos Csaba, Buzásy Bendegúz

A kerületi túranapon 5 csapattal indultunk.

• 3. helyezést ért el a Szőlő nevű csapat
  • 5. helyezést ért el a Keresztesek nevű csapat
  • 6. helyezést ért el a GGT B nevű csapat
  • 8. helyezést ért el a 9 kis Nokedli nevű csapat

Iskolánk 10.b osztályos tanulója, Szarvas Kristóf a napokban az Észtországban megrendezett curling Európa-bajnokság B divíziójában versenyez a magyar válogatott tagjaként.

Szurkoljunk együtt Kristófnak és csapattársainak a minél jobb helyezésért! :)

Iskolánk 10.c osztályos tanulói taroltak a kerületi darts bajnokságon! Az 5. korosztályban az arany, az ezüst és a bronzérem is a miénk lett!

A lányoknak gratulálunk az elsöprő sikerhez!

2018-11-11

A 12.a osztály a második világháborúnál jár történelemórán, ehhez kapcsolódva tanulmányi kiránduláson jártak Nürnbergben.

Nyílt napok

Kedves érdeklődő Diákok és Szülők!

Erre az alkalomra is a
www.szechenyigimnazium.hu/nyiltnapok
oldalon lehet jelentkezni.

Szurkoljunk együtt Kristófnak és csapattársainak a minél jobb helyezésért! :)

A lányoknak gratulálunk az elsöprő sikerhez!

:: Őszi sporteredmények

• Fiú csapat: Antal Dávid, Lados Erik, Boldizsár Tamás, Dávid Levente
  • Vegyes: Kirtyán Fanni, Tamás Gábor, Szigeti Bence, Szabados Endre

Citadella váltófutáson leányaink a 4. helyezést érték el.

Citadella váltófutáson fiaink a 4. helyezést érték el.

A kerületi túranapon 5 csapattal indultunk.

• 3. helyezést ért el a Szőlő nevű csapat
  • 5. helyezést ért el a Keresztesek nevű csapat