Adománygyűjtés

A Diákönkormányzat idén is megszervezi a hagyományos adománygyűjtését.

:: Implom József helyesírási verseny
2018-12-19

Az Implom József helyesírási verseny iskolai fordulóját Rácz Gergő 12.B osztályos tanuló nyerte, így a fővárosi fordulón ő képviseli iskolánkat.

2018-12-06

Úgy tűnik, hogy idén is nagyon jó gyerekeink voltak, mert a Mikulás ezúttal sem kerülte el az Újbudai Széchenyi István Gimnáziumot. Sőt még a tanárokat és a titkárságot is felkereste. :)

2018-12-10

Iskolánk 12.B osztályos tanulói a Malenkij Robot Emlékhelyen jártak Dobó tanárnő szervezésében.

A 9.b médiásai egy kedves kis történettel jelentkeztek. Mesélés közben pedig különböző kameramozgásokat próbálgatnak, és a színvilággal is játszanak. A filmet Fülöp Mária Lilla, Helmle Patrícia, Sipos Csaba és a 9.c-ből operatőrnek leigazolt Hajas Levente készítette.

Adománygyűjtés

A Diákönkormányzat idén is megszervezi a hagyományos adománygyűjtését.

:: Implom József helyesírási verseny
2018-12-19