Központi írásbeli felvételi megtekintése

Tisztelt Szülők, kedves Felvételizők!

Iskolánkban a központi írásbeli felvételik megtekintésére 2019. január 28-án hétfőn lesz lehetőség a könyvtárban 8-tól 16 óráig.

A kijavított dolgozatokról Önök elektronikus másolatot készíthetnek, tehát dolgozataikat telefonnal, vagy digitális fényképezőgéppel lefényképezhetik, esetleg a titkárságtól másolatot kérhetnek, 200.-Ft/oldal áron. A javítással kapcsolatban a vizsgázó - csakis a javítókulcstól eltérő javítás esetén - észrevételt tehet. Az észrevételt a megtekintést követő első munkanap végéig - azaz 2019. január 29-én, kedden tizenhat óráig - írásban adhatja le. Az észrevétel benyújtására nyitva álló határidő elmulasztása esetén egy napon belül lehet igazolási kérelmet benyújtani. Az igazolási kérelem benyújtási határideje jogvesztő.

Ugyanekkor osztjuk az értékelő lapokat is, kérjük a megadott időpontban mindenképpen keressék fel iskolánkat, mert az értékelő lapokat személyesen kell átvenni.

Köszönjük!

A Kazinczyról elnevezett "Szép Magyar Beszéd" verseny iskolai fordulóján első helyezett Tarnóczy Zsóka (9.b), második helyezett Csay Felicián (12.b), harmadik helyezett Bakó Levente (9.ny) lett. Szervező: Dobó Márta tanárnő

Minden versenyzőnek gratulálunk!

:: Sporthírek

Kerületi sakk diákolimpia

• V. kcs. lány: Schnörch Tekla 1. hely, Pogány Lola 3. hely, Helme Patrícia 4. hely
  • V. kcs lány: Tóth Eszter 3. hely, Mezei Izabella 4. hely, Domonkos Adrienn 7. hely
  • V. kcs fiú: Kapás Patrik 1. helyezés,  Zaccomer Ákos 8. hely
  • VI. kcs fiú: Balavány Vince 3. hely, Szabó Zalán 7. hely

Csapatban a lányok a 2.,  a fiúk a 3. helyen végeztek.

Röplabda

A vegyes röplabda bajnokságon csapatunk a 4. helyet érte el.

Gratulálunk!

2019-01-02

Réges-régen :), 2018. decemberében a gimnázium egy 50 fős diákcsoporttal egy bécsi kiránduláson vett részt. De nem a karácsonyi vásárokat részesítettük előnyben, hanem a kultúrát. Három részre osztódva a schönbrunni kastélyt, a Klimt-kiállítással (is) rendelkező Belvedere palotát és az Albertinában megrendezett Monet kiállítást látogattuk meg. Csak eztán deríthettük fel a karácsonyi Bécset.

2019-01-31

Iskolánk diákjai derekasan küzdenek a VIII. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny elődöntőjén.

Minden induló csapatnak sikeres szereplést kívánunk!

2019-01-28

Diákjaink illusztrációs kiállítása a költő műveihez a FSzEK Deák Ferenc Könyvtárában. A kiállítás megtekinthető a könyvtár nyitvatartási idejében.

:: Felvételi eredmények
2019-01-25

Tisztelt Szülők, kedves felvételiző Diákok!

A központi írásbeli felvételin elért pontszámokról erre a hivatkozásra kattintva tájékozódhatnak.

:: "Szép magyar beszéd" verseny
2019-01-09

A Kazinczyról elnevezett "Szép Magyar Beszéd" verseny iskolai fordulója január 15-én kedden, a nyolcadik órában lesz. Szöveget és bővebb információt a magyartanárodtól, vagy Dobó Márta tanárnőtől, a verseny szervezőjétől kérhetsz!

Központi írásbeli felvételi megtekintése

Tisztelt Szülők, kedves Felvételizők!

Köszönjük!

2019-01-31

Minden induló csapatnak sikeres szereplést kívánunk!

2019-01-28

:: Felvételi eredmények
2019-01-25

Tisztelt Szülők, kedves felvételiző Diákok!

Minden versenyzőnek gratulálunk!

:: "Szép magyar beszéd" verseny

:: Sporthírek

Kerületi sakk diákolimpia

• V. kcs fiú: Kapás Patrik 1. helyezés,  Zaccomer Ákos 8. hely
  • VI. kcs fiú: Balavány Vince 3. hely, Szabó Zalán 7. hely

Csapatban a lányok a 2.,  a fiúk a 3. helyen végeztek.

Röplabda

A vegyes röplabda bajnokságon csapatunk a 4. helyet érte el.

Gratulálunk!

2019-01-02