Felvételi információk

Kedves Szülők és Felvételiző Tanulók!

A közelgő felvételivel kapcsolatban egy dokumentumba gyűjtöttünk minden információt, ami hasznos lehet a gimnáziumunkba jelentkezőknek. A dokumentum tartalmazza a válaszokat az elmúlt években (leggyakrabban telefonon) feltett kérdésekre, kérjük, tanulmányozzák át figyelmesen!

Felvételi információk: felvinfo2019.pdf

Baski Ferenc igazgató

DátumEsemény
febr. 19., keddTanítás nélküli munkanap 2.
febr. 21., csütörtökStádium '91 Alapítvány ösztöndíj pályázat leadása
febr. 23., szombatSzóbeli felvételi javasolt időpontja. 6 óra munka
febr. 25., hétfőSzóbeli felvételi javasolt időpontja, 6 óra munka 3. tanítás nélküli munkanap
febr. 26., keddPróbaérettségi történelemből 1-2-3. óra
:: Ifjúsági Olimpiai Játékok
2019-02-12

Szarvas Kristóf 10.B osztályos tanulónk Magyarország képviseletében a hetet a szarajevói téli Ifjusági Olimpián tölti, ahol a 17 fős magyar versenyzői delegáció tagjaként vesz részt curling sportágban. Sporttörténeti a pillanat, mivel magyar csapat eddig soha nem vett részt olimpiai játékokon.

A verseny alakulása:

:: Ebédbefizetés
:: Ifjú természettudós

Kedves Diákok!

Lezárult az ötfordulós természettudományi vetélkedő. Az Ifjú természettudós versenyre 16 csapat nevezett.

A legjobb eredményeket elért versenyzők:

1. Suri Nikolett, Schnörch Tekla, Szaller Vivien (Stark 10.C)
  2. Kövesdi Kata, Bereczky Szilvia, Stipsits Szilvia, Ballai Zsófia (Tudományzsenik 10.B)
  3. Mosolics Réka, Szöllősi Fanni, Kóra Angéla (Almák 10.A)

Szép eredményeket értek el: Peepo (10.A), Okosokk (10.A), Logokások (9.A), Okoskák (9.B).

Minden versenyzőnek köszönjük a részvételt, gratulálunk a nyerteseknek!

2019-01-31

Iskolánk diákjai derekasan küzdenek a VIII. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny elődöntőjén.

Minden induló csapatnak sikeres szereplést kívánunk!

2019-01-28

Diákjaink illusztrációs kiállítása a költő műveihez a FSzEK Deák Ferenc Könyvtárában. A kiállítás megtekinthető a könyvtár nyitvatartási idejében.

Felvételi információk

Kedves Szülők és Felvételiző Tanulók!

Felvételi információk: felvinfo2019.pdf

Baski Ferenc igazgató

DátumEsemény
febr. 19., keddTanítás nélküli munkanap 2.
febr. 21., csütörtökStádium '91 Alapítvány ösztöndíj pályázat leadása
febr. 23., szombatSzóbeli felvételi javasolt időpontja. 6 óra munka
febr. 26., keddPróbaérettségi történelemből 1-2-3. óra
:: Ifjúsági Olimpiai Játékok
2019-02-12

A verseny alakulása:

:: Ebédbefizetés
:: Ifjú természettudós

Kedves Diákok!

A legjobb eredményeket elért versenyzők:

1. Suri Nikolett, Schnörch Tekla, Szaller Vivien (Stark 10.C)
  3. Mosolics Réka, Szöllősi Fanni, Kóra Angéla (Almák 10.A)

Minden versenyzőnek köszönjük a részvételt, gratulálunk a nyerteseknek!

2019-01-31

Minden induló csapatnak sikeres szereplést kívánunk!

2019-01-28