...ahol jó lenni... :)

Suri Nikolett 11.c osztályos tanuló Szívritmus zavar című novellájával különdíjat kapott. Az országos versenyt a SiópArt Egyesület szervezte.

Gratulálunk a Szerzőnek!

:: Szülői értekezlet
2020-02-04

Kedves Szülők!

Február 6-án csütörtökön 17 órai kezdettel szülői értekezletet tartunk. Kérjük szíves megjelenésüket!

Iskolavezetés

Iskolánk Szülői Szervezetének értekezlete a szülői értekezlet után, 18 órától lesz a 305-ös terembem. Az érintett szülőket szeretettel várjuk.

Üdvözlettel: Lukács Emőke tanár

:: Szóbeli felvételi
2020-02-28

Tisztelt Szülők, kedves felvételiző Diákok!

A felvételizők magas száma miatt a szóbeli felvételivel kapcsolatos újabb időpont módosítási kérelmeket nem tudunk teljesíteni.

Megértésüket köszönjük!

2020-02-26

Kerületi röplabda eredmények:

• Vegyes csapat: 1. hely
  • Leány csapat: 4. hely
  • Fiú csapat: 4. hely

Kárnyáczki László (11.B) a Diákújságírók Egyesülete által szervezett Nagy Magyar Filmteszten 4. helyezést ért el.

Ez az eredmény azt jelzi, hogy Laci a kortárs magyar filmben és a magyar filmtörténetben is rendkívül otthonosan mozog. A verseny online fordulóját ugyanis mintegy 19.000 diák töltötte ki, ahonnan a legjobb 1000 játékos, az Akvárium klubban megrendezett középdöntőbe jutott. Az élő rendezvényen Laci előbb a top 12-be került be, hogy aztán a színpadi szakaszban a 4. helyre küzdje fel magát. :)

Gratulálunk!

:: Ideiglenes felvételi rangsorok
2020-02-18

Tisztelt Szülők, kedves felvételiző Diákok!

Iskolánkban lezajlott a felvételi eljárás, az ideiglenes rangsorok megtekinthetőek az alábbi hivatkozásokra kattintva.

A felvételivel kapcsolatban egy dokumentumba gyűjtöttünk minden információt, ami hasznos lehet a gimnáziumunkba jelentkezőknek. A dokumentum tartalmazza a válaszokat az elmúlt években (leggyakrabban telefonon) feltett kérdésekre, kérjük, tanulmányozzák át figyelmesen!

Felvételi információk: felvinfo2020.pdf

Baski Ferenc igazgató

2020-02-16

Támer Julianna tanárnőnek hála a speciális síelő kommandónk idén is meghódította a francia Alpokat. :)