...ahol jó lenni... :)
:: Központi írásbeli felvételi megtekintése
2021-01-29

Tisztelt Szülők, kedves Felvételizők!

Iskolánkban a központi írásbeli felvételik megtekintésére 2021. február 1-jén hétfőn lesz lehetőség az 1. emelet 111-es termében 8-tól 16 óráig. A járványügyi helyzetre való tekintettel kérjük, hogy családonként csak egy szülő és egy gyermek jelenjen meg.

A kijavított dolgozatokról Önök elektronikus másolatot készíthetnek, tehát dolgozataikat telefonnal, vagy digitális fényképezőgéppel lefényképezhetik. A javítással kapcsolatban a vizsgázó - csakis a javítókulcstól eltérő javítás esetén - észrevételt tehet. Az észrevételt a megtekintést követő első munkanap végéig - azaz 2021. február 2-án, kedden tizenhat óráig - írásban adhatja le. Az észrevétel benyújtására nyitva álló határidő elmulasztása esetén egy napon belül lehet igazolási kérelmet benyújtani. Az igazolási kérelem benyújtási határideje jogvesztő.

Ugyanekkor, vagyis február 1-jén osztjuk az értékelő lapokat is, ezért kérjük, a megadott időpontban mindenképpen keressék fel iskolánkat, mert az értékelő lapokat személyesen kell átvenni.

Köszönjük!

2021-01-12

Kedves Felvételizők és Szüleik!

Az egészségügyi helyzet miatt a központi írásbeli felvételire a behívókat nem postázzuk, hanem letölthetővé tettük az alábbi oldalon:

szechenyigimnazium.hu/irasbeli

2021-01-12

Kedves Felvételizőink és Kedves Szülők!

Az alábbiakban a központi írásbelire vizsgára vonatkozó kéréseinket ismerhetik meg, kérjük ezeket mindenképpen tartsák be a vizsgán:

• A vizsgázók legalább 30 perccel a vizsga kezdete előtt, tehát legkésőbb 9:30-ra érkezzenek az Újbudai Széchenyi István Gimnáziumba.
  • Az Újbudai Széchenyi István Gimnázium épületébe csak a vizsgázók lépjenek be.
  •  A vizsgázók egyenesen abba a terembe menjenek, ahová a vizsgabeosztás szerint tartoznak. A vizsgaterem száma a vizsgabehívón olvasható, de a beosztást az aulában is kifüggesztjük.
  •  Kérjük, a vizsgázók a vizsgabehívójukat töltsék le telefonjukra és így hozzák magukkal!
  •  Kérjük, a vizsgázók a személyazonosító okmányaikat (személyi igazolvány, vagy diákigazolvány) a padjuk szélére helyezzék ki!
  •  Kérjük, az épületben a vizsgázók kerüljék a csoportosulást!
  •  A vizsgán a vizsgázók számára a védőmaszk viselése erősen ajánlott!

A kijavított dolgozatok megtekintésére 2021. február 1. napján 8:00 és 16:00 között lesz lehetőségük az Újbudai Széchenyi István Gimnáziumban.

Sikeres központi írásbeli felvételi vizsgát kívánunk!

:: Központi írásbeli eredmények
2021-01-29

Tisztelt Szülők, kedves felvételiző Diákok!

A központi írásbeli felvételin elért pontszámokról erre a hivatkozásra kattintva tájékozódhatnak.

:: Nyolcadikosoknak
2021-01-25
:: Étkezés februárra
2021-01-22

Tisztelt Szülők és Pedagógusok!

Készülve a 2021. február 1-jén esetlegesen induló jelenléti oktatásra arra kérném Önöket, hogy aki igényli február hónapra az étkezést, az írásban jelezze január 26-ig. Az étkezés megrendelése nem automatikus. Az eddig lemondott napok száma 15 nap volt, amely február hónapra jóváírásra kerül.

Február hónapra a fizetendő napok száma 20, ezért kérem, hogy aki kéri gyermekének az étkezést, az 2021 február 1. és 10. között  utaljon 1755 Ft-ot (teljes ár) vagy 877 Ft-ot (50%-os ár). Utalni csak abban az esetben kell, ha valóban megindul az oktatás 1-től! Aki december hónapra is fizetett, annak nem kell utalnia semmiképpen sem.

:: Étkezés

Tisztelt Szülők és Pedagógusok!

Szeretnénk Önöket tájékoztatni, hogy mivel mégsem indult újra az oktatás, az étkezések lemondásra kerültek. A befizetett térítési díjak jóváírásra kerülnek a következő étkezési hónapban, amit jelen pillanatban nem tudunk megmondani mikor lesz. Kérjük, hogy kísérjék figyelemmel az intézményi honlapot.

Megértésüket megköszönve, üdvözlettel:

:: Központi írásbeli eredmények
2021-01-29

Tisztelt Szülők, kedves felvételiző Diákok!

:: Központi írásbeli felvételi megtekintése
2021-01-29

Tisztelt Szülők, kedves Felvételizők!

Köszönjük!

:: Nyolcadikosoknak
2021-01-25
:: Étkezés februárra
2021-01-22

2021-01-12

Kedves Felvételizők és Szüleik!

szechenyigimnazium.hu/irasbeli

:: Étkezés

Megértésüket megköszönve, üdvözlettel:

2021-01-12

Kedves Felvételizőink és Kedves Szülők!

• Az Újbudai Széchenyi István Gimnázium épületébe csak a vizsgázók lépjenek be.
  •  Kérjük, az épületben a vizsgázók kerüljék a csoportosulást!
  •  A vizsgán a vizsgázók számára a védőmaszk viselése erősen ajánlott!

Sikeres központi írásbeli felvételi vizsgát kívánunk!