...ahol jó lenni... :)
2022-04-28

A végzős faktosok nagyon szépen köszönik Kelemen Krisztina tanárnő felkészítő munkáját.

A Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola "Pilinszky 100" alkotói pályázatán Dénes Borbála, 10. B osztályos diákunk különdíjat kapott.

:: Kortárs verselő
2022-04-12

Iskolánk is indult a Budapesti Művelődési Központ által meghirdetett versmondó versenyen 2022. április 12-én. A Kortárs verselőn diákjaink igazán színvonalas teljesítményt nyújtottak. II. helyezést ért el Hancz Bernát Ábel 9. b osztályos tanulónk, valamint különdíjas lett Németh Csillag 10. b osztályos tanulónk. Molnár Szabó Csaba (9. b) és Szerémi Anna (9. b) szintén vállalták a megmérettetést.

Gratulálunk minden résztvevőnek! És köszönjük a szervezést, felkészítést könyvtárosunknak, Váradi Tündének!

A kerületi streetball bajnokságon az 5. korcsoport (15-16 évesek) küzdelmeiben iskolánk Czomba Zsombor, Hámori Botond és Chen Yu Cheng összeállítású csapata rendkívül rokonszenves játékával 1. helyezést ért el.

Gratulálunk!

2022-04-23

Sajtos Zsombor, Micheller Vitéz tanulóink Büki Péter tanár úrral közösen sikeresen teljesítették a Gerecse 50 teljesítménytúrát a nehéz, saras terepen.

Gratulálunk a szép teljesítményhez!

2022-04-20

2022. április 20-án került megrendezésre iskolánk hagyományos angol országismereti csapatversenye, melynek témája idén Írország volt. Az All about Ireland névre hallgató vetélkedőn nyolc csapat mérte össze műveltségét az ír kultúrával, nyelvvel, sporttal és zenével kapcsolatos kérdésekben, sőt még ír táncot is tanulhattak.

Gratulálunk a 10.A-s diákokból alakult OFC csapatának az első helyhez!

:: Fakultáció választás
2022-04-08

Kedves 10. és 11. évfolyamos tanulóink!

Fakultációs/természettudományos tárgy jelentkezés:

www.szechenyigimnazium.hu/fakultacio/22

Határidő: május 8. vasárnap.

Az Orvosegyetem Sport Clubjának vívó szakosztálya nemrégiben egy vívófelszerelés kölcsönadásával megsegítette gimnáziumunk diákjait egy történelemversenyben. Az alku része volt, hogy a tanulóknak nem kellett fizetni a felszerelésért, csak meg kellett ígérniük, hogy ki fogják próbálni a vívást. :)

A Fővárosi költészet napi versillusztrációs pályázaton 2. helyezést ért el Pribék Emma, 10.B osztályos tanulónk Radnóti Miklós Tajtékos ég című művének illusztrálásával.

2022-04-07

Kroó Boglár (9. B) az Országos Középiskolai Fotókiállítás Amatőr kategóriájában 2. helyezést ért el Esti fény című fényképével.

Szívből gratulálunk!

2022-04-28

2022-04-23

Gratulálunk a szép teljesítményhez!

2022-04-20

Gratulálunk a 10.A-s diákokból alakult OFC csapatának az első helyhez!

:: Kortárs verselő
2022-04-12

:: Fakultáció választás
2022-04-08

Kedves 10. és 11. évfolyamos tanulóink!

Fakultációs/természettudományos tárgy jelentkezés:

www.szechenyigimnazium.hu/fakultacio/22

Határidő: május 8. vasárnap.

Gratulálunk!

2022-04-07