Munkaközösségek  Biológia-Kémia-Földrajz

A 9.c osztályfőnöke

földrajz, történelem tantárgy(ak)at tanít
2017-10-20

Az idei tanévben örömmel csatlakoztunk kolléganőmmel a Pázmány Péter Katolikus Egyetem által középiskolai kémiatanárok számára szervezett szaktárgyi továbbképzéshez. Ez az előadás naprakész információkkal, régi és új módszertani ismeretekkel szolgált.

Kedves diákok, ifjú természettudósok!

A Természettudományi Munkaközösség a tavalyi tanévhez hasonlóan idén  ismét 2 fordulóból álló csapatversenyt rendez Ifjú természettudós címmel.

A verseny kezdésének időpontja: 2016. november 21.

Nem az iskolai tananyag számonkérése a célunk, hanem egyfajta nyitottság kialakítása a természeti jelenségek iránt. A kérdések, feladatok a biológia, fizika, földrajz, kémia tárgyköreire és az informatika tantárgyban szerzett ismereteitekre, valamint a mindennapi élet érdekes problémáira, jelenségeire vonatkoznak. Szeretnénk, ha minden érdeklődő, évfolyamától függetlenül, közel azonos esélyekkel indulhatna.

A jelentkezéseket 2016. november 18-ig várjuk.

Kedves diákok, ifjú természettudósok!

A Természettudományi Munkaközösség 2 fordulóból álló csapatversenyt rendez Ifjú természettudós címmel.

A verseny kezdésének időpontja: 2015. október 7.

Nem az iskolai tananyag számonkérése a célunk, hanem egyfajta nyitottság kialakítása a természeti jelenségek iránt. A kérdések, feladatok a biológia, fizika, földrajz, kémia tárgyköreire, valamint a mindennapi élet érdekes problémáira, jelenségeire vonatkoznak. Szeretnénk, ha minden érdeklődő, évfolyamától függetlenül, közel azonos esélyekkel indulhatna.

A jelentkezéseket 2015. október 7-ig várjuk