Halloween!!! :) :: 2017-10-19

KÖZELEG A HALLOWEEN NAP SOK-SOK JÁTÉKKAL!!!

Idén is meghirdetjük például tökfaragó versenyünket, melynek főnyereménye egy PÁROS MOZIJEGY EGY SZABADON VÁLASZTOTT FILMRE!!!!

Hogy tudsz jelentkezni?

Egyénileg vagy párokban lehet nevezni egy darab otthon megfaragott tök leadásával! A tökök leadási időpontja: október 26. csütörtök reggele. Helyszíne: a tanári előtti aula. Emellett nem kell mást tenned, mint kitalálni egy fantázianevet a faragott töknek és elküldeni róla egy gyertyával kivilágított fotót a diakonkormanyzat.szig@gmail.com címre! A tököket tanárokból és diákokból álló zsűri bírálja el. Az 1. helyezett tök jutalma egy darab páros mozijegy lesz, a 2. és 3. helyezetteké Halloweenhoz illő édességcsomag. Emellett lesz közönségdíj is: a legtöbb lájkot kapó tök is édességcsomagot fog kapni!

Jó faragást kívánunk!
A Diákönkormányzat