Rendkívüli felvételi eljárás :: 2019-04-25

BIOLÓGIA, valamint MŰVÉSZETI tagozatra

Tisztelt Szülők!

Az Újbudai Széchenyi István Gimnázium a biológia és a művészeti tagozatára a 2019/2020-as tanévi 9. évfolyamára történő beiskolázásban rendkívüli felvételi eljárást ír ki 2019. május 17-ig. A felvételi kérelem benyújtása írásban történik, a két tagozat legalább egyikének megjelölését is tartalmazva.
A kérelemre – feltéve, hogy nem az utolsó napon nyújtották be – 2019. május 17-ig írásos választ adunk (ez a határozat elkészítésének  végső dátuma). A kérelmek elbírálásánál a hozzánk már jelentkezett tanulók esetében a rendes felvételi eljárásban a hozott pontokat vesszük figyelembe elsődlegesen.

A rendes felvételi eljárásban hozzánk nem jelentkezett tanulók is adhatnak be felvételi kérelmet erre a két tagozatra, nekik a 7. év végi és a 8. félévi eredményüket – a jelentkezési lapjuk másolatával, vagy bizonyítványaik másolatával – és a központi felvételi értékelő lapjának másolatát mellékelniük kell a kérelemhez.

A további tagozatokra nem tudunk sem jogilag, sem fizikailag helyet biztosítani, mivel ott a férőhelyek beteltek. Kérjük, ezekre lehetőség szerint ne adjanak be kérelmet, mivel ezeket helyhiány miatt el kell utasítanunk.

2019.04.25.

Üdvözlettel: Baski Ferenc intézményvezető