Fotós siker :: 2019-11-17

Kárnyáczki László (11.B) HARMADIK helyezést ért el a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Képítő Fotóköre által meghirdetett fotópályázaton, amelyre a szervezők Épített környezetünk-Kontraszt témakörben vártak pályaműveket.

A megmérettetésre idén 85 pályamunkával neveztek be a középiskolai diákok, s közülük Dr. Dunai László, a BME Építőmérnöki Kar dékánja és Horváth Imréné Dr. Baráti Ilona, a BME Építőmérnöki Kar egyetemi docense választotta ki a legjobbakat.
Az egyetemi hallgatók egy kiállítást is szerveztek az arra érdemes fotókból, így Kárnyáczki László művei már megtekinthetők a BME K épületében a 79-es terem mellett - épp a gimnáziumunk szomszédságában.