...ahol jó lenni... :)
Shoot4Earth :: 2021-04-22

A 10.A osztály három diákja (Lévay Dani, Kásler Zalán és Császár Olivér) benevezett a Shoot4Earth nevű rövidfilmes pályázatra. A megmérettetés lényege, hogy 24 óra alatt kell a filmes stáboknak a környezettudatosság témájában egy kb. 1 perces kisfilmet leforgatni. Daniéknak ez a küldetés olyannyira jól sikerült, hogy rögtön elhozták a legjobb vágásért járó díjat a versenyen!

A Shoot4Earth rövidfilmes pályázat további érdekessége, hogy a zsűritagok között ott találjuk az Oscar-díjas Szabó Istvánt, illetve hogy alapvetően nem egy gimnáziumi diákoknak szánt megmérettetés. Mindez pedig csak növeli a 10.A-s fiúk sikerének súlyát!