...ahol jó lenni... :)

linken találhatóak meg.

:: Járványügyi intézkedés
2021-11-03

Az intézmény területén zárt térben november 3-tól a maszk használata mindenki számára kötelező!

:: Érettségi dokumentumok átvétele
2021-11-25

Tisztelt Érettségizők!

Akik a szerdai, illetve csütörtöki napon nem vették át a kiállított dokumentumokat (bizonyítvány, tanúsítvány, törzslapkivonat), azok számára két időpontot biztosítunk:

• nov. 26. péntek, 13-tól 15 óráig
  • nov. 29. hétfő, 14-től 16 óráig

A dokumentumok az iskola titkárságán vehetők fel.

:: Fogadóóra
2021-11-24

Kedves Szülők!

2021. november 25-én, csütörtökön 16:30-tól online fogadóórát tartunk.

A fogadóra időpontjaira a Kréta rendszer gondviselői hozzáférésével lehet jelentkezni. Az online kapcsolatteremtés a tanulói google classroom hozzáférésen keresztül, meet-en történik.

16:30 előtt és 18:30 után nem tudunk helyet biztosítani. A 10 perces tanulónkénti fogadási időtartamot egymás érdekeinek a figyelembe vétele miatt is szíveskedjenek betartani!

Ha az összes hely betelt, akkor e-mailben történő előzetes egyeztetés alapján lehet a szaktanártól egyéni fogadási időpontot igényelni más tanítási napra.

Tisztelettel: Baski Ferenc igazgató

:: Emelt szintű vizsgaeredmények kihirdetése
2021-11-18

Tisztelt emelt szinten Vizsgázók!

Az emelt szintű vizsgaeredmények kihirdetése november 25-én délután 4 órakor lesz, várjuk Önöket.

Kérjük azokat vizsgázókat, akik észrevételt tettek/kérelemmel éltek/határozatot kaptak, hogy jelenjenek meg a tájékoztató értekezleten is, november 25-én reggel 8 órakor.

:: Érettségi dolgozatok megtekintése

Kedves Érettségizők!

A kijavított érettségi írásbeli dolgozatok megtekintésére egy munkanap áll rendelkezésre!

2021. november 8. (hétfő), földszint 7. terem, 8:00-16:00 óra

Kérjük, hogy először írja alá a megtekintési listát. A megtekintésre a felügyelőtanár engedi be Önöket! A dolgozatot kizárólag a felügyelő tanár jelenlétében lehet megtekinteni, tehát a dolgozatot nem viheti el senki fénymásolni.

Dolgozatáról másolatot mobiltelefonnal vagy digitális fényképezőgéppel készítsen. Amennyiben a vizsgázó ragaszkodik a fénymásolathoz, keresse meg – dolgozata nélkül - kívánságával Farkas Gábor tanár urat. A megtekintésre csak egy személy, elsősorban maga a dolgozatot író vizsgázó jogosult; akadályoztatása esetén – meghatalmazással - más személy, pl. szülő is megjelenhet. Az értékelésre a vizsgázó észrevételt tehet, amennyiben pontjait elszámolták, vagy a hivatalos javítókulcstól eltérő javítást tapasztal, ezt írásos beadványban az iskola igazgatójának címezve kell átadnia a titkárságon. A vizsgázó észrevételeit 2021. november 9-én (kedd) 16 óráig adhatja le. Emelt szinten az észrevételeit kizárólag az alább mellékelt nyomtatványom lehet benyújtani. A határidő után benyújtott észrevétel jogvesztő, a vizsgabizottság nem tudja figyelembe venni.

Melléklet: vizsgazoi_eszrevetel.pdf

:: Gyászolunk
2021-11-02

Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy szeretett kolleganőnk, Mohay Erika tanárnő október 19-én nagy türelemmel viselt hosszú betegség után elhunyt. November 9-én 18 órakor a Szent Gellért templomban gyászmisén fognak búcsút venni tőle kollegái, tanítványai, mindazok akik szerették és tisztelték Őt.

Emlékeinkben élni fog, nyugodjék békében!

:: Érettségi dokumentumok átvétele
2021-11-25

Tisztelt Érettségizők!

• nov. 26. péntek, 13-tól 15 óráig
  • nov. 29. hétfő, 14-től 16 óráig

A dokumentumok az iskola titkárságán vehetők fel.

:: Fogadóóra
2021-11-24

Kedves Szülők!

2021. november 25-én, csütörtökön 16:30-tól online fogadóórát tartunk.

Tisztelettel: Baski Ferenc igazgató

:: Emelt szintű vizsgaeredmények kihirdetése
2021-11-18

Tisztelt emelt szinten Vizsgázók!

:: Informatika érettségi anyagok
2021-11-09

A középszintű informatika szóbeli érettségihez közétett anyagok a

usziginfofakt.webnode.hu

linken találhatóak meg.

:: Érettségi dolgozatok megtekintése

2021. november 8. (hétfő), földszint 7. terem, 8:00-16:00 óra

Melléklet: vizsgazoi_eszrevetel.pdf

:: Járványügyi intézkedés

:: Gyászolunk
2021-11-02

Emlékeinkben élni fog, nyugodjék békében!