...ahol jó lenni... :)

Tanévnyitó

Kedves Tanulóink!

Iskolánkban a 2022/2023-as tanév nyitó ünnepségét 2022. szeptember 1-jén csütörtökön 8:20-kor tartjuk. Kérjük a tanulókat, hogy 8:10-re jelenjenek meg az iskolában ünneplő öltözetben. Az évnyitó ünnepély után minden osztálynak három osztályfőnöki órája lesz.

:: Esti tagozat tanévnyitó
2022-08-31

Kedves esti tagozatos Tanulóink!

Az esti tagozat tanévnyitója szeptember 5-én hétfőn, délután 5 órakor lesz a 305-ös teremben.

A tanévnyitót követően rövid egyeztetés lesz az osztályfőnökökkel. A tagozaton a tanítás szeptember 6-án kedden kezdődik.

Iskolavezetés

:: Tankönyvosztás
2022-08-19

Tankönyvosztás

Szeretettel várjuk minden diákunkat vagy képviselőjüket a tankönyvek átvételére és elszállítására aug. 29-én hétfőn vagy 30-án kedden délelőtt 9 és 12 óra között vagy délután 13 és 17 óra között az iskola ebédlőjébe.

Az összes tankönyvet térítésmentesen, aláírás ellenében kaphatják meg a tanulók. Ha nem a tanuló jön a könyveiért, a képviselője a saját nevét is írja rá az átvételi igazolása, valamint azt is, hogy milyen kapcsolatban áll a tanulóval (testvér, szülő, nagyszülő, osztálytárs, barát, barátnő... stb.). A helyiséget 31-én üresen kell visszaadnunk és a könyvek tárolására máshol nincs lehetőségünk  ezért kérjük, hogy legkésőbb kedd délutánig minden könyvet vegyenek át és vigyenek el! Az osztályterembe még nem lehet felmenni, mert takarítás folyik.

Nyíri-Szabó Attila
tankönyvfelelős

Tanévnyitó

Kedves Tanulóink!

:: Esti tagozat tanévnyitó
2022-08-31

Kedves esti tagozatos Tanulóink!

Iskolavezetés

:: Tankönyvosztás