...ahol jó lenni... :)

Nyílt napok

Kedves 8.-os Tanulók, Tisztelt Szülők!

Az Újbudai Széchenyi István Gimnázium nyílt napokat tart az alább felsorolt napokon:

• december 5. (hétfő)

• december 12. (hétfő, 17:30, csak igazgatói tájékoztató)

www.szechenyigimnazium.hu/nyiltnapok

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

DátumEsemény
nov. 29., kedd14:00 Francia nyelv I. kategória
dec. 1., csütörtök14:00 Olasz nyelv OKTV, Adventi műsor (Of. Órán)
dec. 5., hétfő14:00 Művészettörténet OKTV
dec. 8., csütörtökAdventi műsor (Of. Órán)
dec. 13., kedd Évfolyamdolgozat matematikából (12. évfolyam)
2022-11-15

Pilbáth Zsuzsanna tanárnő szervezésében november 11-én, pénteken egy IT busz költözött az iskola elé. A gyerekek és az érdeklődő szülők, tanárok többek között a 3D nyomtatás és a robotika rejtelmeivel is megismerkedhettek.

:: Felvételi tájékoztató
2022-10-11

A kerületi korcsolyaversenyen igen eredményesen szerepeltek diákjaink. Lány csapatunk 2. helyezést ért el, fiú csapatunk pedig nem talált legyőzőre. :)

• Lány csapat (Kristóf  Hanna 9.ny, Kovács Adrienn 9.ny, Gárgyán Kamilla 10.b, Bartos Boglárka 12.b): 2. hely
  • Fiú csapat (Kátai Bálint 9.ny, Pallos János 11.c, Pataki Ákos 9.c, Varga Boldizsár 9.c) 1. hely

A 10.c osztály három tanulója, Horváth Marcell, Radványi József és Patyi Kornél a Veszprémi egyetem által szervezett "Bakonyi Bitfaragó Bajnokság" informatikai versenyén a Veszprémben tartott országos döntőben az 5. helyet szerezték meg. Felkészítő tanár: Pálos Ágnes tanárnő

Gratulálunk a szép eredményhez!

A 11.c osztály a Vigadóban tett látogatást, ahol az épület történetével és kultúrtörténeti jelentőségével ismerkedtek meg.

2022-10-21

Újra színdarabbal emlékeztünk meg az 1956-os eseményekről. A Kelemen Krisztina és Vereckei Gyöngyvér tanárnő rendezésében készült előadás személyességével, fiatalosságával és aktualitásával hívta fel magára a figyelmet.

:: Új könyvelő segíti a Stádium '91 Alapítvány munkáját
2022-09-26

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Stádium ’91 Alapítvány könyvelését 2022. szeptember 26-tól Ambrus Ildikó, mérlegképes könyvelő kezeli.

Nyílt napok

Kedves 8.-os Tanulók, Tisztelt Szülők!

• december 5. (hétfő)

• december 12. (hétfő, 17:30, csak igazgatói tájékoztató)

www.szechenyigimnazium.hu/nyiltnapok

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

DátumEsemény
nov. 29., kedd14:00 Francia nyelv I. kategória
dec. 1., csütörtök14:00 Olasz nyelv OKTV, Adventi műsor (Of. Órán)
dec. 5., hétfő14:00 Művészettörténet OKTV
dec. 8., csütörtökAdventi műsor (Of. Órán)
dec. 13., kedd Évfolyamdolgozat matematikából (12. évfolyam)
2022-11-15

Gratulálunk a szép eredményhez!

2022-10-21

:: Felvételi tájékoztató
2022-10-11
:: Új könyvelő segíti a Stádium '91 Alapítvány munkáját
2022-09-26

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!